Twój Mount Everest - konkurs PTT o/Beskid

PTT O/Beskid w Nowym Saczu pośród swojej szerokiej misji przybliżania gór, pośród wielu idei, motywów i motywacji działań niewymiernych, ale szczególnie wartościowych posiadało zawsze elementy wymierne, sportowe-mierzalne. Podążając tym tropem, propagując zdobywanie Górskiej Odznaki GOT PTT zachęcamy do zdobywania „Swojego" Mount Everestu © Na czym to ma polegać? To proste, sumujemy wysokości szczytów z „naszych” PTT-owskich wycieczek. Sumujemy tylko jeden szczyt z jednego dnia wycieczki.

Arkusz potwierdzeń do pobrania na stronie pttns.

 

Proponujemy rywalizację w czterech kategoriach wiekowych: do 10 lat; 10-18 lat; 18-50 lat, powyżej 50 lat.

Dodatkowymi kryteriami będzie: szybkość (czas zdobywania), ilość ich (współczynnik) a w kategoriach wiekowych do lat 10 i +50 wiek „Zdobywcy”. Podsumowanie zdobywania „swoich” Everestów odbędzie się na zakończenie sezonu PTT o/Beskid, w październiku, wraz z nagrodzeniem i wyróżnieniem najlepszych. zgłoszenia z sumą „swoich” szczytów należy zgłaszać do 15 października do:

Biura Wakacyjny Raj, ul. ul. Sobieskiego 14a/2, 33-300 Nowy Sącz, z dipiskiem PTT (listownie) lub mejlowo do prezesa o/Beskid - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..